Site logo
< Reklama >
GoRiparime Elektroshtëpiake është një shërbim profesional i riparimit të pajisjeve elektroshtëpiake. Tel: +355694140432
< Reklama >
Perkthime zyrtare gjuha Italiane , miratuar nga Ministria e Drejtësisë dhe i njohur nga ambasada italiane dhe ofroj shërbime përkthimi të dokumentave shqip në gjuhën italiane dhe të dokumentave italisht në gjuhën shqipe, si dhe konsulencë për aplikime në universitetet italiane. Tel: 0677180041
<Sherbime Teknike dhe Profesionale>
SERVIS AUTOMJETE: Servis FORD NIKU, rruga Kavajes – T: 0695134080
Bojaxhi Altini: Lyerje, Stukime, Patinime – Apartamente/Vila, Ambjente Biznesi – T: 068 485 7331
<Sherbime Teknike dhe Profesionale>
KURSE MUZIKE: Per te gjithe ata qe jane te apasionuar pas muzikes ,ofroj kurse private per instrumentin e kitares per te gjitha grupmoshat. T: 069 61 36 752
KURSE QENDISJE: STILIM, Prestari dhe Rrobaqepsi . Tel: 0684649344
<Sherbime Teknike dhe Profesionale>
Sherbime Profesionale Hidraulike , Hidroel Selite Tirane . Telefon: 0696170555
Porta Automatike, Qepena , Sisteme Parkimi . Adresa:  Unaza e Re   Tel: 068 226 2307
<Sherbime Teknike dhe Profesionale>
Sherbime IT – Mirmbajtje Serveri, Manaxhim Rrjeti, Konfigurime VOIP & Ethernet Tel: 0696138523
<Sherbime Teknike dhe Profesionale>
<Sherbime Teknike dhe Profesionale>
Shitje dhe riparime televizori,elektroshtepiake te vogla me cmimet me te mira ne treg eksperience prej 20 vitesh. Kontakt: 0682579818
<Sherbime Teknike dhe Profesionale>
Kryejm punime te ndryshme gipsi , patinime/lyerje , montim parketi. Mbi 10 vjete experience dhe ne diaspore. Parimi jone eshte cilesia…pastaj cmimi. Telefon: 067 69 93 767  Tirane
"Reklamoni " marketing@njoftime24.al
Century 21 kërkon Konsulentë Imobiliare!
Century 21 kërkon Konsulentë Imobiliare! century21albania
Read More
Bashkohu Grupit Nr.1 te Real Estate në Shqiperi!
Century 21 po kërkon Konsulente Imobiliare!
Për një intervist pranë zyrave tona na kontaktoni! +355685391424
CONSULENTE CLIENTI
CONSULENTE CLIENTI Rruga Sami Frasheri, ish- Bllok
Read More
Krieteri - Niveli gjuhes ITALIANE, B +
Benefitet: Paga Neto - 50.000 Lek/muaj Bonuset - 50.000 Lek/Muaj
Dergoni aplikimin tuaj: Tel / Whatsapp: +355 697011016​
Freelancer Partner Verified listing
Freelancer Partner Verified listing @njoftime24.al
Read More
Portali njoftime24.al me nje historik 5-vjecar ne tregun e punesimit, pronave dhe makinave ofron mundesine e bashkepunimit si Freelancer Partner per cdo student ose individ per pune part time te vete-menaxhueshme:
Whatsapp: 0674040406
Agjente immobiliare - DEAL HOME REAL ESTATE
Agjente immobiliare - DEAL HOME REAL ESTATEideal.homerealestate
Read More
DEAL HOME REAL ESTATE kërkon të punësojë punonjëse në pozicionin e agjentes immobiliare.
- Orari Full Time
- Bonuse me %
- Ambjent komod me të gjitha kushtet e nevojshm
Email: realestateidealhome@gmail.com
Arkitekt/e
Arkitekt/e info@modesteshpk.com
Read More
Të ketë mbaruar studimet ose te jetë ne proces te studimeve te larta në Fakultetin e Arkitektures, Të ketë njohur ne programet kompjuterike si Autocad 2D/3D; Revit; Sketchup; 3dsMax; Lumion Të jetë i/e aftë të komunikojë dhe të punojë në bashkepunim me anëtarët e tjerë të stafit të kompanisë.
Të interesuarit të dëgojnë CV në adresën e emailt: info@modesteshpk.com
Previous
Next
Makina ne Shitje
Tregu Online

SONDAZHE 24

5/5