Site logo

ADVANCED Snail 92 All in one Cream COSRX

 25

Pershkrimi

Super hidratuesit nga linja Koreane Cosrx . Përmban 92% të këtij sekrecioni dhe i ofron lëkurës hidratim të thellë, duke parandaluar dhe luftuar shenjat e moshës. Gjithashtu, bën të mundur shërimin e shenjave të shkaktuara nga aknet, si dhe rigjenerimin e lëkurës së dëmtuar. Ka konsistencë të lehtë edhe pse është shumë i pasur në vitamina dhe minerale. Pas një përdorimi të vazhdueshëm, do ta ndjeni lëkurën më të shëndetshme dhe të rigjallëruar!

Është i përshtatshëm për të gjitha tipet e lëkurës, sidomos për atë sensitive. Nuk përmban përbërës të dëmshëm.