GJALPI SHEA

12 L

Pershkrimi

Gjalpi shea sekreti i bukurise se grave afrikane te cilat e perdorin ate qe ne moshe te re per te mbrojtur lekuren.

•E pasur me kreatine , vitamina A, D, E dhe F te cilat nxisin rigjenerimin e lekures, zbusin dhe ristrukturojne lekuren e demtuar.

•Mund te perdoret si balsam buzesh ose si krem per ​​duart e plasaritura dhe te thata.

Eshte produkt anti-plakje i shkelqyer.

nga DYQANI NATYRAL

Gjalpi Shea
Gjalpi shea sekreti i bukurise se grave afrikane te cilat e perdorin ate qe ne moshe te re per te mbrojtur lekuren
•E pasur me kreatine , vitamina A, D, E dhe F te cilat nxisin rigjenerimin e lekures, zbusin dhe ristrukturojne lekuren e demtuar.
•Mund te perdoret si balsam buzesh ose si krem per ??duart e plasaritura dhe te thata.
Eshte produkt anti-plakje i shkelqyer. Perdoret nga lekurat delikate dhe me kapilare.
Ushqen dhe rikthen bukurine e flokeve tuaj, zgjat, forcon dhe mbron ngjyren e flokeve.
Ideal per floke te thate, te brishte.
•Sherben edhe per te trajtuar probleme te lekures te tilla si ekzema, psoriasis, një pickim insektesh, acarime ose çarje.
•Gjalpi Shea mund të lehtësojë muskujt e lodhur pas një stërvitje të mirë, në sajë të veprimeve anti-inflamatore.

 

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “GJALPI SHEA”

Your email address will not be published. Required fields are marked *