Site logo

GREEN TEA AQUA SOOTHIBG GEL CREAM- COSRX

 25

Pershkrimi

Hidratues perfekt per lekuren me përbërësi kryesor panthenoli  ne formën e vitaminës B5, një anti-inflamator dhe hidratues i fuqishëm për lëkurën. Ndërsa Çaji Jeshil dhe ekstrakti i bimës Aloe Vera, e ushqejnë dhe e qetësojnë atë. Falë përbërjes së tij prej xheli, ky hidratues i jep lëkurës një ndjesi të freskët dhe ul temperaturën e vatrave të nxehta në të, duke e bërë shumë të përshtatshëm për përdorim pas aktivitetit fizik apo qëndrimit në diell. Ideal për lëkurën e yndyrshme, sepse konsistenca e tij është e lehtë dhe përthithet shumë shpejt pa e rënduar aspak atë.