KREM DITE + NATE DOMUS OLEA TOSCANA

78 L

Pershkrimi

Kremi i dites – Ideal per fytyrat mikse – te yndyrshme. Pervec se hidraton, ka efekt matifikues, minimizon poret dhe lufton yndyren! Permban edhe antibakterial prandaj eshte ideal per fytyrat akneike! • Kremi rigjenerues i nates – nje nga produktet me te rendesishme te linjes. Ideal per cdo lekure me tendence akneike, pika te zeza e te bardha. Fale perzierjes se acideve frutore, arrin te bej nje eksfolim delikat te lekures, duke e rigjeneruar ate. Pastron ne thellesi poret nga yndyra dhe papa

nga DYQANI NATYRAL

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “KREM DITE + NATE DOMUS OLEA TOSCANA”

Your email address will not be published. Required fields are marked *