KREM EKO USHQYES DHE HIDRATUES

Oferte

15 L

Pershkrimi

Nuk ka rendesi nese lekura eshte e thate apo me yndyre, lekura duhet te jete perhere e hidratuar, ne cdo moshe. Ajo cfare ka me shume rendesi eshte te zgjidhni produktin e duhur per lekuren tuaj. Ne kemi sjell kremin ekonomik I pershtatshem per te gjitha llojet e lekures. Handmade,100% natyral dhe i freket. Super ekonomik dhe ushqyes, hidraton lekuren dhe rrit elasticitetin e saj. Me vaj bajamesh, vitamin E, uje lulesh dhe kolagjen. Eshte ajo cka I duhet lekures per te qene e shendetshme dhe pl

nga DYQANI NATYRAL