KREM PER DUART

Oferte

L

Pershkrimi

Lekura e duarve tuaja gjate dimrit eshte e plasaritur dhe e ashper? Krem duash nga linja greke Athena’s 100 % natyral i pasur me ingridientet me te mire te natyres greke! Te parat qe vuajne pasojat e motit te ftohte jane duart plasariten, thahen dhe dehidratohen. Sjellim per ju kremin te pasur me vaj ulliri, vaj avokado dhe xhel aloe vera i cili zbut, rigjeneron, mbron dhe rrit elasticitetin e lekures! Nuk le ndjesi yndyre .

nga DYQANI NATYRAL