MASKE PER TE LUFTUAR RRATHET E ZINJ, RRUDHAT

11 L

Pershkrimi

Maske per te luftuar rrathet e zinj,rrudhat dhe enjtjet ne zonen posht syve. E realizuar me hidroxhel special që përmban një koncentrat të principeve kative natyrale: Kolagjen marin te hidrolizuar të tipit I, Kafeinë, 3 Acide Hialuronik me 3 pesha të ndryshme molekulare për të penguar largimin e ujit nga lëkura dhe për ruajtjen e elasticitetit. Produkti gjen aplikim për hidratimin dhe shtrirjen e lëkurës, zbehjen e shenjave të moshës, reduktimin e qeskave dhe pjesës së zezë poshtë syve. Hidroxhe

nga DYQANI NATYRAL

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “MASKE PER TE LUFTUAR RRATHET E ZINJ, RRUDHAT”

Your email address will not be published. Required fields are marked *