Site logo

Real Fresh Foam Blueberry

 20

Pershkrimi

Larës përmban 100% boronica Blueberry, dhe ujë po nga këto boronica, në mënyrë që të pastrojë poret thellësisht, por sa më butësisht duke i ofruar lëkurës një pamje plot shkëlqim. Përshtatet më së miri me lëkurën sensitive, falë përmbajtjes me ekstrakt nga farat Moringa, si edhe përbërës të fermentuar që luftojnë radikalet e lira, dhe parandalojnë maturimin e parakohshëm të lëkurës.

Real Fresh Foam Blueberry: *160gr