VAJ PER STRIJAT

25 L

Pershkrimi

Perzierje magjike e vajrave bimore dhe vitaminave.Super natyral dhe te fresket i cili i ben te padukshme strijat dhe eshte i pasur me : Vajra bimore, gjalp bimor, xhel aloe vera dhe vajra esencial.Perdoret dy here ne dite ne lekure te paster.I ben transparente strijat, rrit elasticitetin dhe ushqen lekuren.

nga DYQANI NATYRAL